aboutus

YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.

YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: یووی
تعداد کارمندان: 900~1200
فروش سالانه: 2000000-3000000
سال تاسیس: 2017
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

Yuwei Filter Equipment Co., Ltdاستتامین کننده فیلتر و ارائه دهنده خدمات راه حل مهندسی که طراحی، ساخت، تحقیق و توسعه، فروش و تجارت بین المللی را یکپارچه می کند.این شرکت در استان هنان شهر یوژو در چین واقع شده است و مساحتی بالغ بر 50 هکتار را پوشش می دهد.

 

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

 

محصولات فیلتر Yuwei شامل دو سری هستند:فیلتر پرس و فیلتر فولادی ضد زنگ.

فیلتر پرس شامل: فیلتر پرس صفحه و قاب، فیلتر پرس محفظه اتوماتیک با کنترل برنامه، فیلتر پرس ممبران، فیلتر پرس تسمه ای و غیره است.

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 1

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 2

 

فیلتر فولاد ضد زنگ شامل: فیلتر برگ، فیلتر شمع، فیلتر شستشوی خودکار، فیلتر چند رسانه ای، فیلتر کیسه ای و فیلتر کارتریج و غیره است.گام بعدی، ما از مزایای تکنولوژیکی خود برای سرعت بخشیدن به سرعت توسعه، بهبود کیفیت محصولات و شهرت استفاده خواهیم کرد و هدف آن جلب رضایت همه مشتریان است.

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 3چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 4چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 5

 

محصولات ما دارای گواهینامه استاندارد ISO9001 هستند.از زمان تاسیس این شرکت، ما همیشه به فلسفه کسب و کار "اول مشتری" پایبند بوده و متعهد به تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات فیلتراسیون هستیم.

پس از چندین سال توسعه، فیلتر "Yuwei" دارای نفوذ قوی برند و شهرت برند در جهان است.

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 6

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 7

 

تاریخ

Yuwei گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 را گذرانده است.این شرکت از بدو تأسیس همواره به فلسفه کسب و کار «اول مشتری» پایبند بوده و به تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات فیلتراسیون متعهد است.این محصولات بارها در سطوح استانی و شهری مورد ارزیابی قرار گرفته اند و به طور کامل با شاخص های عملکردی تعیین شده توسط استانداردهای صنعت مربوطه مطابقت دارند.در عین حال، ما با بسیاری از موسسات طراحی داخلی روابط همکاری فنی برقرار کرده‌ایم و دائماً فناوری پیشرفته را یاد می‌گیریم و محصولات را بهبود می‌بخشیم و کامل می‌کنیم، به طوری که محصولات ما دارای ویژگی‌های کیفیت بالا، عملکرد پایدار، نصب آسان، انواع و مشخصات کامل هستند. ، و توسعه سریال.پس از سال ها ساخت، این شرکت یک سیستم مدیریت علمی را تشکیل داده است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش را یکپارچه می کند.

 

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

  • 2003.10با تایید اداره علم و فناوری استان هنان، "مرکز تحقیقات فناوری مهندسی جدید تجهیزات جداسازی جامد از مایعات استان هنان" تاسیس شد.
  • 2010.07در فعالیت "نمایشگاه جهانی درخشان، به دنبال مختصات" غرفه شرکت خصوصی نمایشگاه جهانی شانگهای شرکت کرد و به عنوان "دیوار نمایش ماتریس درخشش سازمانی" و "دیوار نمایش رکوردهای کارآفرینی کارآفرینان چینی" انتخاب شد.
  • 2010.12این شرکت خطوط تولید صفحه فیلتر قالب گیری تزریقی فشار قوی داخلی را معرفی کرده است که توانایی های تولید و فرآوری شرکت را بسیار بهبود بخشیده است.
  • 2012.11این شرکت بازسازی تیم پروژه بزرگ را انجام داد، سطح مدیریت را عمیق تر کرد، سیستم مسئولیت تیم پروژه و سیستم سود سهام را تعیین کرد و انسجام گروه به سطح جدیدی رسید.
  • 06.2013از طریق معرفی فناوری خط تولید هوشمند پیشرفته خارجی، این شرکت در بین سهم بازار فیلتر در میان برترین ها قرار می گیرد.
  • 08.2013چشم انداز شرکت: تلاش کنید تا در صنعت تصفیه و پرداخت سطح پیشرو باشید
  • 2014.12مفهوم محصول - برتری، حرفه ای بودن و مهارت
  • 08.2016مفهوم خدمات - تقاضای مشتری پیگیری ما است، تقاضای مشتری هدف ما است
  • 2017.05با تایید کمیسیون توسعه و اصلاح استان هنان، "مرکز فناوری تصدی هنان" تاسیس شد و به عنوان "شرکت ملی فناوری پیشرفته" رتبه بندی شد.
  • 04.2018این شرکت بازسازی تیم پروژه بزرگ را انجام داد، سطح مدیریت را عمیق تر کرد، سیستم مسئولیت تیم پروژه و سیستم سود سهام را تعیین کرد و انسجام گروه به سطح جدیدی رسید.

سرویس

مشاوره رایگان قبل از فروش / تست نمونه رایگان

 

Yuwei Filter 12 ساعت پاسخ سریع پیش فروش و مشاوره رایگان را ارائه می دهد.هر نوع پشتیبانی فنی برای کاربران در دسترس است.
فیلتر و آزمایش نمونه رایگان در دسترس است.

 

ما طراحی راه حل پیشرفته را به همه توزیع کنندگان و کاربران ارائه می دهیم.

کنترل دقیق کیفیت تولید

تجهیزات تست پیشرفته مانند: پرس فیلتر محفظه، پرس فیلتر غشایی، فیلتر کارتریج، فیلتر شمع، فیلتر کیسه ای و غیره را بپذیرید.

تحویل سریع 7-15 روزه
ما تولید انبوه و کالای موجود و آماده داریم، برای این موارد، زمان تحویل سریع 5-7 روزه را ارائه می دهیم.برای ماشین بزرگ و نیاز ویژه، ما شما را به عنوان مشتری اولویت دار معامله می کنیم و بار شما را در اولین بار تولید می کنیم.

خدمات پس از فروش 24 ساعته
تعمیر گارانتی رایگان (شامل نیروی کار و مواد): خدمات تعمیر رایگان در طول دوره گارانتی کیفیت و هزینه معقول برای قطعات یدکی و نگهداری خدمات پس از دوره گارانتی کیفیت.ما هرگز از مسئولیت های خود در مورد نقص های متعلق به محصول مستثنی نمی شویم.

 

زمان پاسخگویی: با دریافت اعلان کاربر، پشتیبانی فنی پس از فروش 24 ساعته را تضمین می کنیم.

 

قطعات یدکی: قطعات یدکی لازم همراه با محصولات در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 

آموزش فنی رایگان: آموزش فناوری یکپارچه و هنجاری توسط پرسنل فنی ما به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که آنها در عملیات منظم سخت افزار و نرم افزار محصولات مهارت دارند و قادر به برآورد و حل مشکلات کوچک هستند.

 

بررسی تلفنی: تیم پس از فروش ما در طول مدت گارانتی هر ماه با کاربر تماس می گیرد تا وضعیت کاری محصولات را پیگیری کند و در صورت لزوم مشکلات را کشف و برطرف کند.

 

ارتقاء نرم افزار: نگهداری مادام العمر سیستم کنترل، بهبود بی وقفه عملکرد سیستم و ارتقاء مداوم نرم افزار.
خدمات آموزش نصب در سایت موجود است.


برای اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات فیلتر صنعتی ما، لطفا با ما تماس بگیرید!ما از سوالات شما به ایمیل ما: info@yw-wellfilter.com استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم.

 

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

Yuwei استعدادهای برتر حرفه ای و فن آوری مرتبط را برای یک تیم حرفه ای بسیار ماهر گرد هم می آورد.ما بخش تحقیق و توسعه، بخش QC، بخش خدمات پس از فروش، بخش تولید و بخش فروش داریم که در مجموع حدود 200 نفر دارند.توسعه نرم افزار، طراحی سخت افزار و تست تجهیزات توسط تکنسین های حرفه ای ما به پایان رسیده است.با گسترش کسب و کار ما، از دوستان بیشتری استقبال می کنیم.

 

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

آموزش یک دوره اصلی برای همه اعضا است و ما آموزش های مختلفی را برگزار خواهیم کرد تا به ما کمک کند تا توانایی های خود را ارتقا دهیم و زیبایی زندگی را پیدا کنیم.ما برای زمانی که با هم یاد می‌گیریم و مطالعه می‌کنیم ارزش قائلیم.

 

چین YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 1

اطلاعات تماس